otodolandiricilari 1 Takipçi | 0 Takip
Kategorilerim
Diğer İçeriklerim (4)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim (1)

oto dolandırıcılığı

2013-02-04 12:19:00


Hanefi Yavuzcan tarafından dolandırılanlar bana ulaşabilir, bunlar büyük dolandırıcıdır tek başınıza hareket etmeyin. Eğer tek başınıza savcılığa giderseniz davanızı almazlar önemli bir uyarı.

Eğer dolandırılan mağdurlar bana ulaşırsanız size her konuda yardımcı olacağım bizim davamız sürüyor avukatımız var, sizide davamıza müdahil ederiz böylece sizde hakkınızı alırsınız.

Elinizde olması gereken evraklar oto ön satış sözleşmesi, bildiğiniz isimler, dolandırıldığınız galeri ismi, noter devir sözleşmesi

Genellikle son zamanlarda umut oto tarafından dolandırılanlar vardır, ancak bu şerefsizler sürekli galeri açarak diğerini kapatmaktalar şuan umut oto da kapanmak üzeredir.

Bu dolandırıcılık çetesini çökertmek ve mağduriyetinizi gidermek için otomit@mynet.com dan benimle irtibata geçin.

Samet ayaydın, Ömer koç, hanifi yavuzcan, mehmet çelik bu üçkağıtçıların arkasında da daha 15 kişi daha var. Ulaşmayın kendi hakkını kendi aramaya karar verenler kısa süre sonra mağduriyetinin giderilmediğini görünce bizi anlayacaktır.

 

Aracınızı eft ile ödeme yapacağız diyerek sizi de dolandıran bu şebekeyi çökertme vaktidir. İnternet sitesinde aracınızı gören veya oto pazarında arabanıza talip olan bu çete, noter satışı ardından paranı şu gün vereceğim bu gün öderim diyerek sizi oyalar ve genellikle size senet verir. Bu senet i vererek iş alacak verecek davasına çevirmeye çalışırlar.

 

Bu isimlerin hepsi sabıkalıdır bilginize.

otomit@mynet.com dan bana ulaşın

427
0
0
Yorum Yaz